Doskonała okazja na poznanie tego co …

Twoje dziecko traci chodząc do tradycyjnego przedszkola przede wszystkim możliwość samorozwoju i samodecyzyjności. Ty natomiast tracisz okazję do poznania jego osobistych upodobań, zdolności i możliwości rozwoju.
Dzięki metodzie Marii Montessori dzieci chętnie uczą się czytać, poznają świat liczb poprzez zabawę z kolorami oraz doświadczają różnorodności zjawisk, które spotykają w rzeczywistym, otaczającym ich świecie. Metoda nauczania, którą stosujemy w klubiku wprowadza dzieci w świat realny, zamiast budować im fantazyjny, w którym zabawa jest celem samym w sobie. To my zajmujemy się dzieckiem a nie dziecko sobą. Każde z nich ma indywidualny rytm i my to szanujemy. Tylko dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Ta wiedza jest bezcenna kiedy chcemy budzić w dziecku świadomość i otwierać je na otaczający go świat.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Klubiku: 27.10.2011 o godz. 18:00
Kielce, ul. Kowalczewskiego 6

Zapraszamy wszystkie mamy!*

* Będzie można dowiedzieć się więcej na temat metodyki nauczania Marii Montessori, poznać otoczenie, w którym dzieci uczą się, zapoznać się z pomocami dydaktycznymi oraz zadawać pytania, na które z chęcią odpowiemy!


paź 23, 2011 | Category: Wydarzenia | Comments: none

 


Leave a Reply
bottom