Znani wychowankowie metody Montessori

Niewielu z nas zapewne zdaje sobie sprawę, że wśród osób stosujących metody Marii Montessori znajdziemy wielu ludzi sukcesu, takich jak Bill Gates – twórca Microsoft, Larry Page i Sergey Brin – współzałożyciele Google.com, Jeff Bezos – analityk finansowy, twórca Amazon.com, Katharine Graham – właścicielka i wydawca The Washington Post, Książę William oraz Książę Harry – członkowie rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii. Wśród tych, którzy wybrali tę metodę nauczania dla swoich dzieci, znajdują się: George Clooney, małżeństwo Bill i Hillary Clinton, Michael Douglas, Cher – piosenkarka i wielu innych.

Czy chcesz aby Twoje dziecko było nauczane w tej metodzie?

Nic prostszego! Jeśli mieszkasz w Kielcach lub okolicach, zapraszamy na dzień otwarty do naszego Klubiku na osiedlu Ślichowice w dniu 27 października. Dowiesz się więcej na temat sposobu nauczania, metodyki i otoczenia, w jakim Twoje dziecko mogłoby się kształcić. Zorientujesz się również, jak wyglądają przykładowe zajęcia, z jakimi pomocami dydaktycznymi będzie ono pracowało i co dzięki temu może osiągnąć.


Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy!


paź 15, 2011 | Category: Inne | Comments: none

 


Leave a Reply
bottom