A dzieci tak fajnie się bawiły…

Dzisiejszy Dzień Otwart w Klubiku spędziliśmy z fantastycznymi rodzicami i niezwykłymi dziećmi, co jedno z drugiego wynika :)

Było tak ciekawie i tak żywo, że po raz pierwszy w historii nie mamy ani jednego zdjęcia pokazującego jak było. Byliśmy z mężem tak zagadani, że żadne z nas nie pomyślało o fotografowaniu, a kiedy się zreflektowaliśmy, w towarzystwie rodziców, którzy jeszcze z nami byli to obecna mama skwitowała: ale przecież dzieci tak fajnie się bawiły :)

Drodzy rodzice, jesteście niezwykli. Jestem pewna, że czas jaki poświęcacie na zgłębienie wiedzy, poznawanie pomocy rozwojowych Montessori i dawanie przykładu swoim dzieciom z pewnością się zwróci z nawiązką. Jeszcze raz  Wielkie Dziękuję!

Jestem świadoma, że nie z każdym z Państwa udało mi się porozmawiać, ale mam nadzieję, że mój mąż był w stanie zaspokoić  Waszą ciekawość udzielając w miarę możliwości odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Państwu za obecność.

Zapraszamy ponownie za jakiś czas. Proszę obserwować nasz profil na fecbooku i stronę klubiku by być na bieżąco z wydarzeniami w naszej małej społeczności.

 

 


wrz 08, 2012 | Category: Wydarzenia | Comments: none

 


Leave a Reply
bottom